پاور کامپیوتر رایدمکس مدل RX-850AE-B

پاور کامپیوتر رایدمکس مدل RX-850AE-B

تولید کننده:
کد محصول: 958
موجودی: عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 1079 بازدید

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

منبع تغذیه یا پاور این قطعه در رایانه وظیفه برق رسانی به اجزای دیگر را به عهده دارد. بنابراین یکی از مهمترین اجزا یک رایانه منبع تغذیه ی آن می باشد، به این صورت که اگر توان مصرفی مورد نظر قطعات رایانه تامین نشود  ، آن قطعات ارزش چندانی نخواهد داشت.

مشخصات کلی محصول :

نام کامل محصول : Raidmax RX-850AE-B

نوع پاور:کاملا ماژولار

کاملا ماژولار (کابل‌های خروجی برق در دو سمت خود سوکت دارند و اتصالشان به خود پاور هم با همین سوکت‌ها انجام می‌شود)

وزن : 2600 گرم

توان خروجی:850 وات

کانکتور مادربرد:20+4 پین    (کانکتور قطعاتی هستند که معمولا برای اتصال بخش‌های مختلف مدارات به کار میروند)

کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX : دو عدد

کانکتور 2+6 پین PCI-E : چهار عدد

کانکتور 15 پین SATA : نه عدد

کانکتور 4 پین Molex : شش عدد

کانکتور 4 پین فلاپی : یک عدد

تعداد ریل 12 ولت:یک عدد ....(این عبارت ریل  در مورد پاورهایی استفاده می‌شود که از سیستم حفاظت در برابر جریان زیاد (OCP) استفاده می‌کنند. پاورهای تک ریل از یک سیستم حفاظتی OCP استفاده می‌کنند و پاورهای چند ریله از تعداد بیشتری (به تعداد ریل) سیستم OCP بهره می برند.)

فرم فاکتور:ATX 12V وEPS 12V     (فرم فاکتور شامل مجموعه ای از استانداردهای صنعتی برای مادربرد‌ها، تعیین ابعاد، منابع قدرت، قرار دادن سوراخ‌ها و پورت‌ها و پارامترهای دیگر می‌شوند.)


استانداردهای حفاظتی : OVP, SCP, UVP, OPP

OPP زمانی وارد عمل می شود که میزان حداکثر ظرفیتی که از پاور می گیریم بیش از توان آن باشد. در این حالت پاور باید به صورت خودکار خاموش شود. در برخی پاور ها آستانه OPP ممکن است 50 یا 100 و در برخی پاور ها حتی بیشتر باشد

OVP برای کنترل ولتاژ و جلوگیری از رسیدن یا گذر از ولتاز مشخص شده مثلا +12 VDC است

SCP که شبیه به فیوز یا کلیدهای محافظ جان عمل میکند با بررسی دائم جریان خروجی اگر اختلافی کمتر از 0.1Ω اهم پیدا کند بلافاصله پاور را خاموش می کند

UVP مدار محافظتی به هنگام افت ولتاژ در حدود استاندارد تعیین شده، به این صورت که اگر در هر یک از شاخه های خروجی منبع تغذیه (یا به طور کلی مدارات الکتریکی) شما، کاهش ولتاژ باشه، منبع تغذیه خاموش میشه.


گواهینامه 80PLUS GOLD :80Plus

گواهینامه "80Plus" به مصرف کننده اجازه می دهد که بداند چه پاوری بهترین راندمان را دارد و همان گونه که از اسم این گواهینامه نیز بر می آید ، تضمین می کند که پاور مورد استفاده حداقل راندمانی برابر با 80 درصد دارد .


درباره شرکت تولید کننده:

Raidmax  شرکت مادر آن Raidcom فن آوری های تولید کننده موارد کامپیوتر، منابع تغذیه کامپیوتر، و کولر پردازنده برای رایانه های شخصی است. دفتر مرکزی آنها در کالیفرنیا قرار دارد ، اما ساخت و طراحی آنها در تایوان انجام می شود.نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی