پاور

حالت نمایش:
نمایش سریع

پاور کامپیوتر رایدمکس مدل RX-535AP-S

1,560,000تومان

منبع تغذیه یا پاور این قطعه در رایانه وظیفه برق رسانی به اجزای دیگر را به عهده دارد. بنابراین یکی از مهمترین اجزا یک رایانه منبع تغذیه ی آن می باشد، به این صورت که اگر توان مصرفی مورد نظر قطعات رایانه تامین نشود  ، آن قطعات ارزش چندانی نخواهد داشت.مشخصات کلی محصول :نام کامل محصول : Raidmax RX-535AP-Sنوع پاور:نیمه ماژولارپاور نیمه ماژ..

نمایش سریع

پاور کامپیوتر رایدمکس مدل RX-400XT

990,000تومان

منبع تغذیه یا پاور این قطعه در رایانه وظیفه برق رسانی به اجزای دیگر را به عهده دارد. بنابراین یکی از مهمترین اجزا یک رایانه منبع تغذیه ی آن می باشد، به این صورت که اگر توان مصرفی مورد نظر قطعات رایانه تامین نشود  ، آن قطعات ارزش چندانی نخواهد داشت.نام کامل محصول : Raidmax RX-400XTنوع پاور:غیر ماژولار پاور غیر ماژولار، پاوری است که تم..

نمایش سریع

پاور گیمینگ کامپیوتر تسکو | مدل GP1000 یا 1000GA

1,990,000تومان

پاورگیمینگ GP1000 محصولی با ظاهری گیمینگ و استاندار 80PLUS،از محصوالت تسکو گیمینگ،یک پاور قوی و مقرون به صرفه است این پاور گیمینگ  دارای فن بسیار کم صدای 120 میلیمتری،یاتاقانی از نوع Bearing Ball با حداکثر سرعت چرخش 2000 دور در دقیقه و 8 حالت مختلف نورپردازی با رنگهای مختلف و چشم نوازاست.GP1000 با بهره گیری از خازن های فوق العاده باکیفیت و درج..

نمایش سریع

پاور کامپیوتر رایدمکس مدل RX-300AI

420,000تومان

منبع تغذیه یا پاور این قطعه در رایانه وظیفه برق رسانی به اجزای دیگر را به عهده دارد. بنابراین یکی از مهمترین اجزا یک رایانه منبع تغذیه ی آن می باشد، به این صورت که اگر توان مصرفی مورد نظر قطعات رایانه تامین نشود  ، آن قطعات ارزش چندانی نخواهد داشت.نام کامل محصول : Raidmax RX-300XTنوع پاور:غیر ماژولار پاور غیر ماژولار، پاوری است که تمام کا..

نمایش سریع

پاور کامپیوتر رایدمکس مدل RX-230AI

455,000تومان

منبع تغذیه یا پاور این قطعه در رایانه وظیفه برق رسانی به اجزای دیگر را به عهده دارد. بنابراین یکی از مهمترین اجزا یک رایانه منبع تغذیه ی آن می باشد، به این صورت که اگر توان مصرفی مورد نظر قطعات رایانه تامین نشود  ، آن قطعات ارزش چندانی نخواهد داشت.پاور : RAIDMAX RX-230AI نوع پاور:غیر ماژولار پاور غیر ماژولار، پاوری است..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پاور کامپیوتر رایدمکس مدل RX-800GH

منبع تغذیه یا پاور این قطعه در رایانه وظیفه برق رسانی به اجزای دیگر را به عهده دارد. بنابراین یکی از مهمترین اجزا یک رایانه منبع تغذیه ی آن می باشد، به این صورت که اگر توان مصرفی مورد نظر قطعات رایانه تامین نشود  ، آن قطعات ارزش چندانی نخواهد داشت.مشخصات کلی محصول :نام کامل محصول : Raidmax RX-800GHنوع پاور:نیمه ماژولارپاور نیمه ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پاور کامپیوتر رایدمکس مدل RX-850AE-B

منبع تغذیه یا پاور این قطعه در رایانه وظیفه برق رسانی به اجزای دیگر را به عهده دارد. بنابراین یکی از مهمترین اجزا یک رایانه منبع تغذیه ی آن می باشد، به این صورت که اگر توان مصرفی مورد نظر قطعات رایانه تامین نشود  ، آن قطعات ارزش چندانی نخواهد داشت.مشخصات کلی محصول :نام کامل محصول : Raidmax RX-850AE-Bنوع پاور:کاملا ماژولارکاملا ماژولا..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)