فروشگاه اینترنتی باوفا -

صاحب امتیاز : مرتضی علی محمدی (دانشجوی دکتری کامپیوتر)

فروشگاه اینترنتی باوفا مرجع فروش اینترنتی کالا در ایران می باشد. و با رسته شغلی عرضه انواع کالا و خدمات در فروشگاه های مجازی فعالیت خود را انجام می دهد. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند کالای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم شخصی، فرهنگ و هنر و ورزش و سرگرمی با تنوعی بی‌نظیر درفروشگاه اینترنتی باوفا عرضه می‏‏‏‌شوند.فروشگاه اینترنتی باوفا در گام اول توانسته است با بزرگترین و معتبرترین تامین کنندگان کشور و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران همکاری نماید تا نیازهای مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده  نماید. ارائه قیمت‏‌های کاملا  مناسب، همراه با کیفیت مطلوب و خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های این فروشگاه محسوب می‌شود.  در گام های بعدی این فروشگاه سعی نموده  است تا  برای مشتریان خود امکاناتی  از قبیل پایین ترین قیمت ممکن از طریق حداقل کردن سود، ارسال رایگان، کالاهای اصلی با گارانتی های معتبر، تنوع بالا در کالاهای عرضه شده در فروشگاه و …، و تمامی این موارد برای بالا بردن کیفیت و  رضایت حداکثری  شما مشتریان محترم می باشد.کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت فروشگاه  و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین  موضوعات در فروشگاه بوده است  و این فروشگاه تمام تلاش خود را به عمل می آورد  تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین  سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل در تمامی مراحل و  فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت فروشگاه ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای شما مشتریان گرامی  به ارمغان بیاورند.


این فروشگاه جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان گرامی  از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات و دریافت نظرات و پیشنهادات آنان انواع راه های ارتباطی را  در نظر گرفته  است که از طریق صفحه پشتیبانی  قابل دسترسی است.

این فروشگاه محصولات خود را به صورت عمده و جزئی در سراسر کشور توزیع می کند. این فروشگاه نمادهای اعتماد الکترونیکی (در پایین صفحه) را کسب کرده است تا شما با اطمینان کامل خرید خود را در سراسر ایران  انجام دهید.همکاران گرامی در سراسر کشور میتوانند برای دریافت لیست قیمت همکاری با ما تماس حاصل فرمایند.  

آدرس دفتر فروشگاه اینترنتی  باوفا در کرج - گلشهر - نبش آبان شرقی - طبقات فوقانی بانک صادرات  و شهر - طبقه دوم واقع شده است.