پاور کامپیوتر رایدمکس مدل RX-230AI

پاور کامپیوتر رایدمکس مدل RX-230AI

تولید کننده:
کد محصول: 952
موجودی: عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 1200 بازدید

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

منبع تغذیه یا پاور این قطعه در رایانه وظیفه برق رسانی به اجزای دیگر را به عهده دارد. بنابراین یکی از مهمترین اجزا یک رایانه منبع تغذیه ی آن می باشد، به این صورت که اگر توان مصرفی مورد نظر قطعات رایانه تامین نشود  ، آن قطعات ارزش چندانی نخواهد داشت.

پاور : RAIDMAX RX-230AI 

نوع پاور:غیر ماژولار 

پاور غیر ماژولار، پاوری است که تمام کابل‌های خروجی آن در بدنه فیکس شده‌اند و معمولا از یک حفره‌ی دایره‌ای به صورت یک‌جا از بدنه‌ی پاور خارج می‌شوند.

ابعاد : 86 × 140 × 150 میلی‌متر

وزن : 1450 گرم

کانکتور مادربرد:20+4 پین    (کانکتور قطعاتی هستند که معمولا برای اتصال بخش‌های مختلف مدارات به کار میروند)

کانکتور مادربرد : 20+4Pin

کانکتور 15 پین SATA : دو عدد

کانکتور 4 پین Molex : دو عدد

تعداد ریل 12 ولت:یک عدد ....(این عبارت ریل  در مورد پاورهایی استفاده می‌شود که از سیستم حفاظت در برابر جریان زیاد (OCP) استفاده می‌کنند. پاورهای تک ریل از یک سیستم حفاظتی OCP استفاده می‌کنند و پاورهای چند ریله از تعداد بیشتری (به تعداد ریل) سیستم OCP بهره می برند.)

فرم فاکتور :ATX 12V... (فرم فاکتور شامل مجموعه ای از استانداردهای صنعتی برای مادربرد‌ها، تعیین ابعاد، منابع قدرت، قرار دادن سوراخ‌ها و پورت‌ها و پارامترهای دیگر می‌شوند.)

دارای استانداردهای حفاظتی :OPP , OVP , UVP , SCP

OPP زمانی وارد عمل می شود که میزان حداکثر ظرفیتی که از پاور می گیریم بیش از توان آن باشد. در این حالت پاور باید به صورت خودکار خاموش شود. در برخی پاور ها آستانه OPP ممکن است 50 یا 100 و در برخی پاور ها حتی بیشتر باشد

OVP برای کنترل ولتاژ و جلوگیری از رسیدن یا گذر از ولتاز مشخص شده مثلا +12 VDC است

SCP که شبیه به فیوز یا کلیدهای محافظ جان عمل میکند با بررسی دائم جریان خروجی اگر اختلافی کمتر از 0.1Ω اهم پیدا کند بلافاصله پاور را خاموش می کند

UVP  برای قطع ولتاژ در صورتی که از حداقل تعیین شده پایین تر بود. پایین بودن ولتاژ به اندازه بالا بودن خطرناک نیست ولی امکان آسیب رساندن به قطعات زیادی در آن وجود دارد.

درباره شرکت تولید کننده:

Raidmax  شرکت مادر آن Raidcom فن آوری های تولید کننده موارد کامپیوتر، منابع تغذیه کامپیوتر، و کولر پردازنده برای رایانه های شخصی است. دفتر مرکزی آنها در کالیفرنیا قرار دارد ، اما ساخت و طراحی آنها در تایوان انجام می شود.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی