بخاری گازی نیک کالا | شومینه ای | مدل MC26 | سیمین | 26 هزار

بخاری گازی نیک کالا | شومینه ای | مدل MC26 | سیمین | 26 هزار

9,850,000تومان
تولید کننده:
کد محصول: 328
موجودی: در انبار
تعداد بازدید 2472 بازدید

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

بخاری گازی نیک کالا ۲۵۰۰۰ طرح شومینه ثمین مدل MC25 با توان حرارتی بسیار بالا تمام محیط را درر روزهای سرد زمستانی گرم می کند. این بخاری مجهز به سنسور اکسی پیلوت (کنترل اکسیژن) می باشد که سلامتی افراد ررا تضمین و از بروز هرگونه خطری جلو گیری می کند. بخاری گاز سوز نیک کالا ۲۵۰۰۰ طرح شومینه ثمین مدل MC25 با رروکش لعاب نسوز طراحی شده که زیبایی خاصی به دکوراسیون محیط خانه و یا محل کار می بخشد. این بخاری با گاز شهری تنظیم شده است و چنانچه الزاما تصمیم به استفاده از گاز مایع (کپسول) داشته باشید باید تغییراتی درر سیستم سوخت بخاری (پیلوت، اوریفس، …) به عمل آید که این امرر باید حتما توسط سرویس کاران آموزش دیده (مجاز) نیک کالا انجام شود.کیفیت بخاری های گازی نیک کالا امرروزه فقط به ظاهر آراسته و طراحی صنعتی آن نیست . در این بخاری ها با ارتقاء بازدهی حرارتی حدود ۲۰ درصد مصرف گاز کاهش یافته و با صرفه جویی مبلغی را که برای خرید بخاری پرداخت شده است از طریق صرفه جویی به شما باز می گردد . طراحی بخاری زیبا بوده و استانداررد ملی ایران ، استاندارد CE و TSE کیفیت محصول را تایید کرده اند .

شومینه گاز سوز نیک کالا NICALA مدل MC25 با ظاهر کلاسیک و جذاب دستگاهی کارآمد و با کیفیت ساخت شرکت نیک کالا است که به نحو مطلوب محیط خانه و محل کار شما ررا در فصول سرد سال، گرم و دلپذیر می نماید. این بخاری میزان مصرف گاز بهینه و به صرفه ای داررد. این بخاری به صورت دودکش دار با قطر ۱۰۰ میلی متر طراحی شده است و به کمک ولوم تعبیه شده زیر درپوش بدنه می توانید میزان شعله را به دلخواه خود تنظیم نمایید.
بخاری گازی شومینه ۲۵۰۰۰ نیک کالا قابل استفاده با گاز شهری (طبیعی) می باشد و فشار گاز دستگاه درر حالت اتصال به گاز شهری ۱۷۸ میلی متر ستون آب بوده و قطر نازل گاز (اوریفیس) دستگاه ۲٫۱ میلی متر است. قدرت حررارتی یا همان توان بخاری ۲۹۰۰ تا ۵۹۰۰ کیلوکالرری بر ساعت می باشد. توجه داشته باشید حداقل فاصله بخاری از دیوار ۳۰ سانتی متر و از مواد قابل اشتعال ۱۵۰ سانتی متر باشد. درر ضمن این بخاری مجهز به سیستم ایمنی ODS جهت کنترل میزان اکسیژن محیط بوده و با کاهش مقدارر آن از یک میزان معین و ایجاد خطر شعله دستگاه را خاموش می کند.نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی