مانیتور ال جی | سایز 24 اینچ | مدل 24M47VQ

مانیتور ال جی | سایز 24 اینچ | مدل 24M47VQ

تولید کننده:
کد محصول: 406
موجودی: عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 1186 بازدید

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

محصول «24M47VQ» شرکت «ال ‌جی» یک نمایشگر 23.5اینچی با پنل LED است که رزولوشن 1080×1920 یا همان Full HD را ارائه می‌دهد. زمان پاسخ‌گویی 2 میلی‌ثانیه‌ای این نمایشگر آن را برای تماشای فیلم و انجام بازی‌های ویدئویی بسیار مناسب ساخته است. شرکت ال ‌جی برای 24M47VQ، یک دررگاه VGA، یک درگاه HDMI و یک پورت DVI درر نظر گرفته است. مصرف برق این محصول 22 وات است و انرژی مورد نیاز خود را از طریق آداپتور و بررق شهری تامین می‌کند. یکی از قابلیت‌‌های این نمایشگر حالت Reader Mode است که هنگام کار، با کاهش نور آبی مانع از خستگی و آسیب‌رسانی به چشم کاربر می‌شود. همچنین 24M47VQ دارای یک خروجی هدفون است که روی پنل پشتی نمایشگرر جای گرفته است. اگر قصد تهیه‌ی یک نمایشگر Full HD را داررید، این محصول می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های پیش ‌روی شما باشد. نصب و راه‌اندازی این نمایشگر بسیار آسان بوده و بدون نیاز به نصب نرم‌افزار یا درایور خاصی آماده به‌ کار است.
محصول «24M47VQ» شرکت «ال ‌جی» یک نمایشگر 23.5اینچی با پنل LED است که رزولوشن 1080×1920 یا همان Full HD را ارائه می‌دهد. زمان پاسخ‌گویی 2 میلی‌ثانیه‌ای این نمایشگر آن را برای تماشای فیلم و انجام بازی‌های ویدئویی بسیارر مناسب ساخته است. شرکت ال ‌جی برای 24M47VQ، یک درگاه VGA، یک درگاه HDMI و یک پورت DVI در نظر گرفته است. مصرف برق این محصول 22 وات است و انرژی مورد نیاز خود را از طریق آداپتورر و برق شهری تامین می‌کند. یکی از قابلیت‌‌های این نمایشگر حالت Reader Mode است که هنگام کار، با کاهش نورر آبی مانع از خستگی و آسیب‌رسانی به چشم کاربر می‌شود. همچنین 24M47VQ داررای یک خروجی هدفون است که رروی پنل پشتی نمایشگر جای گرفته است. اگر قصد تهیه‌ی یک نمایشگر Full HD را دارید، این محصول می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های پیش ‌روی شما باشد. نصب و راه‌اندازی این نمایشگر بسیار آسان بوده و بدون نیاز به نصب نرم‌افزار یا درایور خاصی آماده به‌ کار است.
درگاه‌های ارتباطی این محصول شررکت LG برابر با یک درگاه VGA، یک دررگاه HDMI و یک درگاه DVI است. به کمک درگاه HDMI که در مانیتور 24M47VQ  تعبیه شده است، می‌توان تصاویر باکیفیتی مشاهده کرد. این محصول خروجی هدفون هم دارد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی